آخرین اخبار » آرشیو اخبار » اخبار کمیته ها
کد خبر : 9465
چهارشنبه - ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷

برگزاری دوره داوری اسکیت اینلاین هاکی زیر نظر داور بین المللی

دوره داوری اسکیت اینلاین هاکی زیر نظر داور بین‎المللی فدراسیون جهانی برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت ،کلاس داوری اسکیت اینلاین هاکی با تدریس رامین عتیقه‎چی، داور بین‎المللی و عضو کمیسیون فنی اینلاین هاکی فدراسیون جهانی از ۱۶ لغایت ۱۹ مهر در مجموعه اسکیت بوم باکس باشگاه انقلاب تهران در حال برگزاری است. […]

برگزاری دوره داوری اسکیت اینلاین هاکی زیر نظر داور بین المللی

دوره داوری اسکیت اینلاین هاکی زیر نظر داور بین‎المللی فدراسیون جهانی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت ،کلاس داوری اسکیت اینلاین هاکی با تدریس رامین عتیقه‎چی، داور بین‎المللی و عضو کمیسیون فنی اینلاین هاکی فدراسیون جهانی از ۱۶ لغایت ۱۹ مهر در مجموعه اسکیت بوم باکس باشگاه انقلاب تهران در حال برگزاری است.
رامین عتیقه‎چی در خصوص برگزاری این دوره آموزشی، اظهار داشت: خوشبختانه روزبه‎روز شاهد رشد و پیشرفت رشته اسکیت اینلاین‎هاکی در سطح کشور هستیم. پس از قهرمانی تیم ملی کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا سال گذشته، نیاز به بحث توسعه داوری در این رشته بیش از پیش دیده شد. به همین دلیل فدراسیون اسکیت و انجمن اسکیت هاکی تصمیم به برگزاری این دوره برای علاقمندان کرد و از همین‌رو با هماهنگی فدراسیون جهانی اقدام به برگزاری این دوره کرده‌ایم تا همپای پیشرفت در بحث فنی، در حوزه داوری نیز بتوانیم به استاندارهای لازم دست پیدا کنیم.