آخرین اخبار » آرشیو اخبار » اخبار هیاتها
کد خبر : 7970
دوشنبه - ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳

توسعه پایدار اسکیت در مازندران و افتتاح سه پیست اسکیت تا پایان سال جاری

 رئیس هیات اسکیت مازندران خبر داد: به دنبال توسعه پایدار اسکیت در مازندران هستیم. به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت ، رئیس هیات اسکیت مازندران اعلام کرد، تقویم فرهنگی ورزشی سال ۹۸ اسکیت مازندران را با در نظر گرفتن کلیه ظرفیت های این رشته در سطح استان و کشور تهیه و تدوین کردیم و بنا […]

توسعه پایدار اسکیت در مازندران و افتتاح سه پیست اسکیت تا پایان سال جاری

 رئیس هیات اسکیت مازندران خبر داد: به دنبال توسعه پایدار اسکیت در مازندران هستیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت ، رئیس هیات اسکیت مازندران اعلام کرد، تقویم فرهنگی ورزشی سال ۹۸ اسکیت مازندران را با در نظر گرفتن کلیه ظرفیت های این رشته در سطح استان و کشور تهیه و تدوین کردیم و بنا داریم توسعه این رشته در مازندران را به مرز پایداری برسانیم.

خیری نیا اظهار داشت تقویم سال ۹۸ در ۶ بخش مهم ، تهیه و تدوین شده که در این راه سعی شد نیاز ۵ رشته تخصصی این ورزش مرتفع شود.

خیری نیا گفت: در حوزه های آموزش و مسابقات بیشترین برنامه ها را تدارک دیدیم و خوشبختانه باید گفت در حوزه سخت افزاری و زیرساخت ها هم امکانات خوبی را فراهم کردیم و این نوید را هم بدهم تا پایان سال جاری شاهد افتتاح ۳ پیست در سه شهرستان مازندران خواهیم بودو در نهایت این امر راه را برای توسعه اسکیت مازندران هموارتر خواهد نمود.

وی ادامه داد و بیان داشت سال ۹۸ برای اسکیت مازندران سال متفاوت خواهد بود چرا که با برنامه ریزی های صورت گرفته در چند سال اخیر و تلاش خانواده بزرگ اسکیت در مازندران، مطمنا ورزشکاران استانمان سهمیه بیشتری در تیم های ملی خواهند گرفت تا مازندران بتواند صاحب مدالهای برون مرزی بیشتری شود.

رئیس هیات اسکیت مازندران گفت در حوزه ورزشکاران سازمان یافته جز ۳ استان برتر کشور هستیم و از محدود استانهایی هستیم که در ۵ رشته تخصصی زیر مجموعه اسکیت در حال فعالیت بوده و بنا داریم در این رشته ها و در همه حوزه ها به ویژه حوزه قهرمانی به توسعه پایدار برسیم.