آخرین اخبار » آرشیو اخبار
کد خبر : 7507
یکشنبه - ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸

دیدار ملی‌پوشان ، مسئولین و کادر فنی تیم‌های ملی اسکیت با مسئولان صندوق حمایت از قهرمانان

مسئولان فدراسیون اسکیت به همراه بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم‌های ملی اسکیت مردان و بانوان با مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان دیدار کردند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت، مسئولان فدراسیون اسکیت به همراه بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم‎های ملی اسکیت زنان و مردان ایران صبح روز (چهارشنبه) […]

دیدار ملی‌پوشان ، مسئولین و کادر فنی تیم‌های ملی اسکیت با مسئولان صندوق حمایت از قهرمانان

مسئولان فدراسیون اسکیت به همراه بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم‌های ملی اسکیت مردان و بانوان با مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت، مسئولان فدراسیون اسکیت به همراه بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم‎های ملی اسکیت زنان و مردان ایران صبح روز (چهارشنبه) با حضور در ساختمان صندوق حمایت، با سیدمصطفی ابطحی مدیرعامل و سیدجواد موسوی رئیس هیئت مدیره این مجموعه دیدار و گفت‎وگو کردند.

چندی پیش تیم ملی اسکیت اینلاین هاکی مردان ایران برای نخستین بار موفق به کسب عنوان قهرمانی در رقابت‎های قهرمانی آسیا شد. همچنین تیم ملی بانوان کشورمان هم به عنوان سومی بسنده کرد.

در ابتدای این نشست صمیمانه بهمن محمدرضایی رئیس فدراسیون اسکیت ضمن قدردانی از مسئولان صندوق حمایت به مناسبت برگزاری این دیدار اظهار داشت: ورزشکارانی که امروز اینجا هستند، با اقتدار باعث افتخارآفرینی و سربلندی ایران عزیزمان شدند. هنگامی که به عنوان رئیس فدراسیون اسکیت انتخاب شدم، برنامه‎ای ۴ ساله را ترسیم کردیم که در این برنامه، قهرمانی اسکیت اینلاین هاکی ایران در این مقطع کنونی جایی نداشت و این تیم سالی رویایی را برای فدراسیون اسکیت رقم زد.

وی ادامه داد: اسکیت اینلاین هاکی ایران با مدیریت درخشان کاوه صدقی، بر بام آسیا ایستاد و در بخش زنان هم، دختران کشورمان با حجاب کامل اسلامی به عنوان سومی دست یافتند. افتخاری که بی شک می‎توان به آن بالید.

رئیس فدراسیون اسکیت ضمن تشکر و قدردانی از مدیرعامل صندوق حمایت به سبب برگزاری نشست امروز، گفت: اینکه امروز بازیکنان اسکیت در این جلسه حضور دارند و مسئولان صندوق حمایت ما را پذیرفتند، خودش نشان دهنده موفیقت اسکیت ایران است. اعتقاد داریم که اگر توجه بیشتری به ما شود و امکانات بیشتری در اختیار ما قرار بگیرد، می‎توانیم برای کشورمان همواره افتخار آفرینی کنیم.

در ادامه این نشست کاوه صدقی، سرمربی تیم‎های ملی اینلاین هاکی ایران و عضو هیئت رئیسه فدراسیون اسکیت با بیان اینکه امروز احساس می‎کنیم در خانه خودمان هستیم، یادآور شد: بچه‎های اسکیت اینلاین هاکی ایران به معنای واقعی نشان دادند که خواستن توانستن است. در روزهایی که منابع مالی نبود، امکانات خاصی وجود نداشت، هزینه‎های سفر و اعزام تیم چندین برابر شده بود و از همه مهمتر توجهی چندانی به رشته ما نمی‎شد، با دستان خالی قهرمان آسیا شدیم و به همگان نشان دادیم ما اهل بهانه نیستیم.

وی ادامه داد: این تیم هنگامی که کارش را آغاز کرد، تیم آخر آسیا بود و با خون و دل و پس از ۱۳ سال بر بام آسیا نشستیم و قهرمان قاره کهن شدیم. این قهرمانی یک کار تیمی بود و امیدوارم که همچنان بتوانیم باعث افتخار آفرینی برای ایران عزیزمان شویم.

پس از صحبت‎های سایر اعضای کادر فنی و ملی‎پوشان ، سید مصطفی ابطحی مدیرعامل، صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: از اینکه امروز شاهد حضور شما جوانان قهرمان هستم، بسیار خرسندم و امیدوارم که همچنان افتخار آفرینی‎های شما ادامه داشته باشد.

وی ادامه داد: اینکه اینلاین هاکی ایران توانسته است با همت و همدلی شکست ۱۳ سال پیش مقابل ژاپن با اختلاف ۱۱ گل را به بردی با اختلاف ۵ گل تغییر بدهد و عنوان آخری را با قهرمانی عوض کند، گواه یک حرکت پرشتاب و مسرت بخش است. درست است که امکانات کافی نداشتید و بودجه زیادی در اختیار شما نبوده است، اما نشان دادید که چه پتانسیلی بالایی دارید و امروز با این قهرمانی خوب، نگاه متولیان اصلی ورزش کشور را به خودتان جلب کردید. امروز متولیان ورزش کشور این احساس را دارند که باید از شما حمایت کند و توجه بیشتری به این رشته داشته باشند.

ابطحی با بیان اینکه شما سلحشوران اصلی میادین نبردی هستید که نام و پرچم مقدس ایران را به اهتزاز در می‎آورید، گفت: امروز ملت ایران به شما افتخار می‎کند. می‎دانیم که قهرمانی سخت و حفظ آن به مراتب‎ سخت‎تر است و بر همین اساس شما باید بیش از گذشته تلاش کنید. اعتقاد دارم شما کاری کردید، کارستان. شاید خودتان ندانید چه کاری انجام داده‎اید اما خبر قهرمانی شما در آسیا، باعث ایجاد شادی و شعف در کشور شد.

مدیرعامل صندوق حمایت تاکید کرد: ما در صندوق حمایت هر کمکی که از دستمان بر بیاید بر اساس چارچوب‎های قانونی موجود برای شما قهرمانان عزیز انجام خواهیم داد و نخستین اقدام هم موضوع بیمه تکمیلی و درمانی شما ورزشکاران است.