آخرین اخبار » آرشیو اخبار
کد خبر : 6184
پنجشنبه - ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳

پایان کار کاروان اسکیت ایران با کسب ۷ مدال رنگارنگ

تیم ملی اسکیت ایران که در هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا در کره جنوبی حضور پیدا کرده بود با کسب ۷ مدال به کار خود پایان داد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت ، این دور از مسابقات که 🔺با کسب نایب رییسی فدراسیون آسیا توسط بهمن محمدرضایی رییس فدراسیون اسکیت کشورمان برای کاروان ایران […]

پایان کار کاروان اسکیت ایران با کسب ۷ مدال رنگارنگ

تیم ملی اسکیت ایران که در هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا در کره جنوبی حضور پیدا کرده بود با کسب ۷ مدال به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت ، این دور از مسابقات که 🔺با کسب نایب رییسی فدراسیون آسیا توسط بهمن محمدرضایی رییس فدراسیون اسکیت کشورمان برای کاروان ایران آغاز شده بود🔺 با عنوان قهرمانی و کسب مدال طلای تیم اینلاین هاکی آقایان به پایان رسید. 🔺تیم اینلاین هاکی بانوان نیز با قبول شکست مقابل تیم قدرتمند چین تایپه عنوان سومی این مسابقات را بدست آورد وصاحب مدال برنز شد. 🔺تیم ایران همچنین در رشته اسکیت سرعت و در ماده ۱۰۰ متر یک مدال ارزشمند طلا توسط محمد صالحی به دست آوردو 🔺در ماده وان لپ نیز صاحب مدال برنزاز همین ورزشکار شد.اسکیت بازان ایران در رشته فری استایل آقایان و بانوان موفق به کسب دو مدال نقره توسط 🔺رضا لسانی و 🔺 رومینا سالک شدند و در بخش بانوان نیز یک مدال برنز توسط 🔺لعیا عربی  به دست آمد. در پایان این مسابقات تیم ایران با کسب ۲ مدال طلا🥇🥇، ۲ نقره 🥈🥈و ۳ برنز 🥉🥉🥉جمعا ۷مدال به کار خود پایان داد.