آخرین اخبار » آرشیو اخبار
کد خبر : 11035
چهارشنبه - ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۶

اولین مرحله تمرین اعضای دعوت شده به اردوی تیم ملی آقایان اسکیت هاکی روی یخ

دو تیم اسکیت هاکی روی یخ جهت آمادگی و تمرینات ملی پوشان روز ۲۵ شهریور ماه در پیست یخ بازار بزرگ ایران به مصاف هم می روند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت، روز سه شنبه بیست و پنجم شهریور ساعت ۲۱ اولین جلسه تمرین اعضای دعوت شده به اردوی تیم ملی آقایان اسکیت هاکی […]

اولین مرحله تمرین اعضای دعوت شده به اردوی تیم ملی آقایان اسکیت هاکی روی یخ

دو تیم اسکیت هاکی روی یخ جهت آمادگی و تمرینات ملی پوشان روز ۲۵ شهریور ماه در پیست یخ بازار بزرگ ایران به مصاف هم می روند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت، روز سه شنبه بیست و پنجم شهریور ساعت ۲۱ اولین جلسه تمرین اعضای دعوت شده به اردوی تیم ملی آقایان اسکیت هاکی روی یخ در قالب مسابقه دو تیم بیمه رازی و بانک آینده در محل پیست یخ بازار بزرگ ایران برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است این رقابتها یک هفته در میان تا پایان آذر ماه در راستای آمادگی هر چه بیشتر ملی پوشان در قسمت آقایان و بانوان برگزار میشود تا با تمرینات غیر متمرکز ملی پوشان در دوران تعطیلی لیگها و مسابقات ضمن برنامه ریزی کادر فنی برای بهبود نقاط ضعف ورزشکاران در فصل پائیز در تمرینات شخصی ایشان ۲۱ نفر برتر از میان ۳۳ نفر در هر قسمت آقایان و بانوان به عنوان تیم نهایی به اردوی متمرکز در فصل زمستان دعوت شوند. افزایش یا کاهش همه گیری ویروس کرونا مهم ترین متغییر در برنامه ریزی های تیم اعزامی به مسابقات کاپ آسیا در اردیبهشت ۱۴۰۰ خواهد بود.