آخرین اخبار » آرشیو اخبار
کد خبر : 10724
سه شنبه - ۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۳

چهاردهمین دیدار رؤسای فدراسیون های ورزشی کشور با استاندار خراسان‌جنوبی

بهمن محمدرضایی بعنوان چهاردهمین رئیس فدراسیون کشوری با استاندار خراسان‌جنوبی دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت، بهمن محمدرضایی نایب رییس اسکیت فدراسیون آسیا و رییس فدراسیون اسکیت با دکتر معتمدیان استاندار خراسان جنوبی در محل دفتر استانداری دیدار کرد و به رسم تقدیر و یادبود از حمایت های بی دریغ ایشان […]

چهاردهمین دیدار رؤسای فدراسیون های ورزشی کشور با استاندار خراسان‌جنوبی

بهمن محمدرضایی بعنوان چهاردهمین رئیس فدراسیون کشوری با استاندار خراسان‌جنوبی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت، بهمن محمدرضایی نایب رییس اسکیت فدراسیون آسیا و رییس فدراسیون اسکیت با دکتر معتمدیان استاندار خراسان جنوبی در محل دفتر استانداری دیدار کرد و به رسم تقدیر و یادبود از حمایت های بی دریغ ایشان بجهت توسعه و بستر سازی اسکیت در استان ، تابلو وتندیس اسکیت را به وی اهدا کرد.
🔹دکتر معتمدیان در این دیدار، مسابقات ورزشی اسکیت را فرصت مناسبی برای معرفی توانمندی های استان برشمرد همچنین لزوم احداث پیست استاندارد اسکیت در مرکز استان و پیستهای آموزشی و قابل دسترس برای عموم مردم در این دیدار عنوان شد که با توضیحات رئیس فدراسیون اسکیت کشور مورد توجه استاندار قرار گرفت .
🔹استاندار به منظور اجرای این پروژه و پر کردن خلأ موجود، و ایجاد اوقات فراغت جوانان دستور احداث پیست را صادر نمود. همچنین دستور داد هرچه سریع تر نسبت تهیه ۳۰۰ جفت کفش اسکیت جهت در اختیار قرار دادن به جوانان جهت آموزش در پیستهای آموزشی ، بصورت رایگان اقدام و نتیجه به عرض ایشان رسانده شود .
🔹بر اساس دستور معتمدیان، مقرر شد مدیر کل ورزش و جوانان استان با همکاری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، نسبت به آماده‌سازی طرح و نقشه های لازم برای احداث پروژه زمین استاندار اسکیت اقدام کند.
🔹بحث و گفتگو درخصوص مسایل، مشکلات و کاستی های هیئت اسکیت در سطح استان نیز با دستور استاندار به مدیر کل ورزش و جوانان مبنی بر رفع آنها مواجه شد.
🔹شایان ذکر است: در این دیدار،عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان استان، مهندس شیخ زاده سرپرست هیئت اسکیت استان و همچنین مازیار ناظمی مشاور وزیر ورزش و جوانان و سرپرست فدراسیون موتور سواری و اتومبیل رانی ، بهمن محمدرضایی نایب رییس فدراسیون اسکیت آسیا و رییس فدراسیون اسکیت را همراهی کردند.